O čem je FLL Discover

Úroveň Discover nezahrnuje programování, ale učí děti týmové spolupráci, hraní si samostatně i ve skupině, počítání, základní barvy, motoriku a piluje jejich schopnost vysvětlovat a naslouchat. 

V sezoně 20/21 nás čeká téma Cargo Connect, takže se vše bude točit kolem způsobů dopravy, balíčků, dopravních prostředků a míst s dopravou spojených. Zahájení sezony bylo 17.08.2021, kdy se zveřejnila přesnější zadání a materiály určené pro registrované učitele a vedoucí kroužků. Sezona u FLL Discover trvá celý rok, takže je možné se zaregistrovat až v průběhu školního roku a zajistit si tak další aktivitu pro zvídavé děti. Obsahem setu pro FLL Discover je tematický model, set šesti kostek Duplo pro děti (koncept Six Bricks, který i se šesti kostkami pro každé dítě, umožňuje zabavit a vzdělávat děti několik hodin viz. přiložené PDF), dále elektronického průvodce jednotlivými setkáními v sezóně pro učitele v ČJ, elektronickou verzi zápisníku pro děti (určeno k tisku) a herní podložku doplňující tematický model. Na konci sezony obdrží každé dítě diplom a medaili za účast.

Cena za jeden herní set, vč. materiálů pro kouče / učitele činí 1000 Kč. Registrační formulář naleznete na: https://www.flldiscover.cz/registrace. Pro více informací:

S podporou

Česká liga robotiky

e-mail

Organizační tým

Miroslav Pecina - koordinátor FLL pro ČR

Irena Friedrichová - organizátor turnaje v Praze

Renata Kubešová - organizátor turnajů v Olomouci

Petr Brhel - organizátor turnaje v Karlových Varech

Libor Bezděk - předseda SP DDM v ČR